środa, 30 lipca 2014

SM Ent. przedstawia nową dziewczęcą grupę


Najnowsza dziewczęca grupa od SM. Entertainment wywołała nie małe poruszenie wraz z wydaniem nagłej zapowiedzi do piosenki 'Happiness'!. Zapowiedz przedstawia egzotyczną dżunglę oraz prezentuje energiczny klimat piosenki, który jest idealny na lato. W kolejnych zapowiedziach w postaci zdjęć możemy przyjrzeć się poszczególnym członkinią. 


Wendy

Seulgi

Irene

Joy

W kolejnej zapowiedzi cztery członkinie zespołu siedzą blisko siebie, a ich włosy są razem splecione, może to symbolizować, że zespół jest bardzo blisko i dziewczyny czują się jak jedność. Podczas gdy wszystkie dziewczyny są ubrane w niebiesko-białe mundurki w żeglarskim stylu tło za nimi przedstawia orzeźwiającą paletę egzotycznych kolorów, na dodatek każda z członkiń posiada swój unikalny kolor włosów oraz koronę w tym samym kolorze.


W kolejnych zapowiedziach, styl zespołu ulega lekkiej zmianie, podczas gdy na poprzednich zdjęciach widzimy je ubrane w jaskrawe ubrania na kolejnych wyglądają bardziej elegancko w pastelowych kolorach oraz na białym tle. Mimo tego zgodnie z ich debiutującą koncepcją dalej posiadają wplecione kwiaty we włosach oraz owoce jagód w swoich oryginalnych stylizacjach.


Wydając ostatnią partię zdjęć, zespół pokazuję się jako grupa. Tak czy inaczej zdjęcia w sportowej koncepcji jak i w wersji funky wyglądają wspaniale. Grupa zadebiutuje na scenie muzycznej 1 sierpnia w "Music Bank", a ich debiutancki cyfrowy singiel ukaże się na stronach muzycznych już 4 sierpnia w południe.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz