poniedziałek, 23 czerwca 2014

Hyomin prezentuje swoje ładne ciało na zdjęciach promujących jej solowy mini album + 'Arena Homme Plus'


Przez ostatni miesiąc Jiyeon zaprezentowała nam swój debiutancki utwór '1MIN 1SEC', teraz kolejna członkini T-Ara rozpoczyna solową karierę. Hyomin wydając pierwsze zdjęcie do mini albumu "Nice Body", odsłoniła swoje piękne szczupłe nogi, jej koncepcja różni się od koncepcji Jiyeon, która opierała się na dojrzałym wyglądzie i seksapilu. 


Ukazując kolejne zdjęcie Hyomin ujawniła, że będzie współpracować z LOCO w jej nadchodzącej debiutanckiej piosence solo, "ładne ciało". Być może dziewczyna wyda piosenkę, która będzie mieszanką hip-hopu i innego gatunku muzycznego, który podkreśla bardziej kameralny i wyluzowany urok prezentujący przez Hyomin na zdjęciu. Wytwórnia zapowiedziała, że teledysk do piosenki najprawdopodobniej będzie miał dwie wersje (+15 i +19) a piosenki na mini albumie zostały skomponowane przez Brave Brothers. Hyomin jako, że zna się na modzie wzięła także udział w stylizacji i projektowaniu ubrań na swój solowy debiut. Mini album ukaże się 2 lipca.
Wytwórnia wypuściła także pierwszą zapowiedź.

Hyomin zaprezentowała swoją drastyczną przemianę w "Arena Homme Plus"

Hyomin bardzo się stara aby jej stroje wyglądały jeszcze bardziej seksownie i fachowo. W wywiadzie dziewczyna zdradza "Zwykle byłam bardzo pewna siebie, ale coraz bardziej zamykam się w sobie. Chciałam pokonać tę przeszkodę i odzyskać swoją pewność siebie. Dlatego właśnie przeszłam tak drastyczną przemianę. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz