środa, 25 czerwca 2014

2 nowe męskie grupy HALO, B.I.G (Boys In Groove)


Nowa męska grupa HALO ujawnia swoich pierwszych członków OOON i Inhaeng.


AYIN Holdings (wcześniej C.TWO Entertainment) wyda nową męską 6-osobową grupę o nazwie HALO co oznacza 'Hexagon of Absolute Light and the Organization'. Oznacza to, że emanują światłem i świecą jeszcze jaśniejszym gdy są wszyscy razem. Przed debiutem przechodzili intensywne szkolenia i posiadają wielkie umiejętności zarówno w tańcu jak i śpiewie. Przedstawiciel stwierdził: "Dzięki uroczej i silnej koncepcji, marzeniami zespołu jest stać się koreańskim One Direction". Na scenie grupa pokaże profesjonalny wizerunek, który jest bardzo rzadko spotykany u debiutantów. 

 OOON      

Inhaeng

Kolejni członkowie grupy to Hee Cheon i Jae Yong. Zarówno jeden jak i drugi mogą pochwalić się swoim wzrostem (186cm i 185cm). Hee Cheon jest znany z twarzy dziecka, ale jest w stanie zaskoczyć nas swoimi potężnymi umiejętnościami tańca i śpiewu. Jae Yong natomiast posiada wygląd modela i jest jednym z głównych wokalistów w grupie.

                                           Hee Cheon                                              
 

 Jae Yong

Najmłodszy i najstarszy członek zespołu.

                                                  Yoon Dong                                                  

Dino 

Ostatnimi, ale nie znaczy to najmniej interesującymi są Dino i Yoon Dong. Jako najstarszy członek grupy Dino przyciąga uwagę swoją dojrzałą charyzmą, jest także maszyną do tańca, tytuł ten zdobył po długim okresie szkolenia. Najmłodszy członek zespołu Yoon Dong urodził się w 1995 roku jest znany ze swoich uroczych wokali. HALO zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu i wyda swój debiutancki singiel '38 Degrees " dnia 26 czerwca!

Tracklista albumu '38°C'


Ujawniona tracklista zawiera cztery utwory. Główna piosenka to mieszanka muzyki funky, hip-hop oraz elektroniki.

Warto zobaczyć także pierwszą zapowiedź piosenki "Can You Hear Me?"
Agencja GH Entertainment prezentuje nowy męski zespół B.I.G (Boys In Groove). Zespół będzie składał się z pięciu członków zwanymi B.I.G. Wytwórnia jak na razie nie zdradziła żadnych szczegółów oprócz wydanej zapowiedzi w której możemy zobaczyć chłopców i lepiej się im przyjrzeć oraz ocenić jak imponująco tańczą w rytm chwytliwej muzyki. Wielki efekt także robią ich muskularne ramiona.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz