wtorek, 7 stycznia 2014

B1A4 uwalniają fotografie do swojego drugiego albumu 'Who Am I'


Agencja WM Entertainment niedawno ogłosiła, że Baro nie będzie mógł wraz z obsadą pojechać na zasłużone wakacje 'Reply 1994' vacation" z powodu bliskiego powrotu zespołu. Jako, że ostatni odcinek zanotował wysoki wskaźnik oglądalności aż 11,9%, co jest niesamowitym wyczynem dla stacji kablowej obsada miała zamiar pojechać na trzy-dniowe wakacje do Saipan. Ponieważ nie ma zbyt wiele czasu chłopak postanowił zając się przygotowaniami do powrotu.
Jak widać agencja dotrzymała słowa i od tygodnia zaczęła wypuszczać coraz to nowe wiadomości dotyczące nowego albumu. Jako pierwsze wypuściła zdjęcia, które są zapowiedzią nadchodzącego drugiego albumu 'Who Am I', który ukaże się 13 stycznia. Tytułowy utwór będzie nosił tytuł "Lonely" wraz z powrotem grupa dołączy do wielu zespołów, które także zamierzają powrócić w tym miesiącu.

Zdjęcia

 Gongchan

Baro

Sandeul

CNU

Jinyoung

Ukazała się także lista piosenek. Należało by też wspomnieć, że Jinyoung sam skomponował sześc  utworów, a CNU dwa.

 
Pierwszy zwiastun teledysku oraz drama ver. 
Zapowiedź jest krótka i prosta, ale piękna i wzruszająca od razu wiadomo, że będzie to piękna piosenka o miłości.

 

 

Poniżej widzimy Jinyoung'a, który zagra chłopaka w nadchodzącym teledysku "Lonely". Zdjęcie jest podobno jednym z elementów wykorzystanym w teledysku. Reżyserem krótkiej dramy będzie Lee Ki Baek, który wyreżyserował MV dla takich artystów jak G-Dragon oraz Beast.

1 komentarz:

  1. Zakochałam się w 'Lonely' <3
    Jin Young wygląda w nim genialnie ;]

    OdpowiedzUsuń