poniedziałek, 2 grudnia 2013

T-Ara prezentuje pierwsze zdjęcia na powrót z piosenką 'What Should I Do'


Królowe T-Ara powracają szybciej niż się spodziewano.
Na pierwszy ogień idzie zdjęcie najmłodszej z zespołu Jiyeon, które jest przepełnione emocjami, a samo zdjęcie zdaje się być pełne łez. Jak wspomniano wcześniej utwór tytułowy "What Should I Do?"
jest dziełem Shinsadong Tiger i Polar Bear, który jest przeróbką piosenki z 1977 roku i wygrał tradycyjny festiwal piosenki, a sam teledysk jak i choreografia będzie w stylu musicalu oraz podobny do poprzedniego utworu Roly-Poly. Cały teledysk będzie trwał 9 minut.
Kolejne zdjęcie należy do Eunjung, która zmieniła swój wizerunek zmieniając kolor włosów na platynowy, który podkreśla jej bladą skórę i niebieskie soczewki kontaktowe. Następny zestaw zdjęć przedstawia raperkę zespołu Hyomin, która jako jedyna z całego zespołu wydaje się wskazywać na styl koncepcji jako retro. Kolejna z członkiń Boram prezentuje nieskazitelną cerę w dwóch różnych zestawach zdjęć. Jako przedostatnia ukazuje się nam Qri przebrana za uroczego kota z falującymi włosami oraz kocimi uszkami. Ostatnia członkini Soyeon jest ubrana w czarny top i futrzastą kamizelkę.

Utwór 'What Should I Do' ukaże się 2 grudnia.

Jiyeon

Eunjung

 Hyomin

Boram

Qri

Soyeon Pierwsza zapowiedź

 Druga zapowiedź

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz